Adını Sen Koy izle 22. Bölüm 18 Ekim 2016 TRT

Adını Sen Koy 22. bölüm fragmanı yine heyecan dolu. Adını Sen koy 5. hafta fragmanı derhal yayınlandı. Trt 1’in yeni gündelik dizisi Adını Sen Koy 18 Ekim fragmanı yayınlandı. Yeni bölümü bugün saat 17:10’dan itibaren gündüz kuşağında yayınlandıktan derhal sonra Adını Sen Koy 18 Ekim fragmanı tanıtıldı.

Trt 1 ekranlarında hafta içi yayınlanan günlük sıra Adını Sen Koy iddialı çıkışını sürdürüyor. Hafta içi her gün saat 17:10’da yayınlanan günlük sıra Adını Sen Koy yeni haberleri heyecan yaratıyor. Yeni bölümlerini iple çeken izleyicinin bir nebze olsun heyecanı yayınlanan yeni fragman ile dinecek. Adını Sen Koy 18 Ekim 2016 Salı günü 22. yeni kısmı ile Trt 1 ekranlarında saat 17:10’dan itibaren sizlerle olacak.
Yalancı Bahar 121. Bölüm Fragmanı 15 Ekim Yeni Bölüm
Yalancı Bahar 121. Bölüm Fragmanı 15 Ekim Yeni Bölüm
iki gencin yaşam hikayesi imkansızda görülse bir süre sonra gün ışığı bunun gibi aydınlanacaktır. ömer, kardeşi ömer’in altı aylık kalan ömründe onu mesut etmek için mecburi bir oyun içinde kendini bulur. Kardeşinin mutlu olması için ummadığı anda bu yola başvurmuştur. lakin evleneceği kişi olan Zehra’ya istediği parayı vermesi gerekecektir. ömer, bu nedenden parayı ödeyip Zehra’nın altı aylık hayatını satın alacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir