Beni Affet 1057. Bolum 18 Kasım 2016 izle

Beni Affet izle

Oyuncular : Nusret şenay, Ulviye Karaca, Mert Altınışık, erek Turgut, Murat Danacı, şeyma Korkmaz, özgün çoban, Gamze iğdiroğlu, ötüken Hürmüzlü

Konusu : Star televizyonunun tiyatro kökenli dizisi olan Beni Affet, kuralcı bir babanın çocuklarına yaşattıklarını ifade eden bir dizi. Tiyatro kökenli oyuncuları ile dikkat çeken dizi izleyenlere dramatik bir hikaye sunuyor.
Focus Film sebebi ile Show TV için çekilecek olan diziye son eklenen oyuncu amaç Turgut oldu. Güzel oyuncu, Türk malı, Yahşi cazibe, delil, Akasya Durağı ve Yamak Ahmet dizilerinde de oynadı. 10 Ekim’den itibaren hafta içi her gün yayınlanacak olan ‘Beni Affet’ kadrosunda açıklanan ilk isimler ‘Deniz Yıldızı’nda oynayan özgün çoban, Nusret şenay, Ulviye Karaca, Murat Danacı ve şeyma Korkmaz olmuştu.

Dizinin ana karakterlerinden Osman Kozan’ı canlandıran Ankara Devlet Tiyatrosu sanatçısı Nusret şenay, karakterini ve diziyi anlattı. “Osman, Kayserili işadamı. Liseden terk. Kendi kendini yetiştirmiş. Mobilya kralı. zengin, iki kız, bir erkek çocuğu mevcut. bununla beraber bir de evlatlığı var. işlerini ve ailesini demir yumrukla yönetiyor. katı ve acımasız olmayı prensip sahibi olmak zannediyor.”
bayan karakterleri sevdim

“Hikayeyi ilk okuduğumda roman okuduğumu zannettim. Entrikaların bol bulunduğu bir senaryo. ilk üç kısmı roman okur bu gibi okudum. bilhassa hanım karakterleri aşırı sevdim. Hatta bir ira mevcut, onu ‘Keşke ben oynasaydım’ dedim. ayrıcalıklı bir sıra olacak. kişilerin kabuğunun altındaki ilişkileri söz eden bir sıra. Görünen köyün rehber istediğini izleyici görecek. Her şeyin göründüğü bu gibi olmadığını anlatacak.”
“Dizide yeni oyuncular da var. 25-30 yıllık bir tecrübeye sahibiz, bu tecrübeden yararlanmak isteyen olursa seve seve yardımcı oluru m. Ankara’da son zamanlarda dizilerin çekilmeye başlanması umut veren. istanbul koca bir ülkeye yetmiyor. Ankara’nın Devlet Tiyatroları bu gibi büyük bir avantajı var” dedi.

kelime sayısı: 263
Beni Affet 1057. bölüm Donmadan izle 18-11-2016 ,Beni Affet 1057. bölüm Tek Parça izle,Beni Affet 1057. bölüm Tek Parça HD seyret,Beni Affet son bolum izle,Beni Affet 1057. bölüm Online izle,Beni Affet 1057. bölüm Online izle,Beni Affet 1057. bölüm Takılmadan izle,Beni Affet 1057. bölüm internetten izle,Beni Affet 1057. bölüm izle ,Beni Affet 1057. bölüm Online izle, Beni Affet 1057. bölüm

Beni Affet 1057. bölüm

Site Kayıt Alexa Ve Seoya Katkıları Hakkında

site kayıt durumu siz tasarımcılar ve kullanıcılar için noktayı ve önemi büyüktür. internette arama motorları ve rehber kayıt yerlerinde kaydınız yaptırdığınız takdir de Google arama sonuçların da aranan listesinin birinci sıraya yükselmeniz sebebi ile size avantaj sağlamış olmaktadır. Alexa site kayıt için önemi büyüktür. sebebiyse Alexa Nisan 1996 senelerin de web siteleri hakkında bilgi vermekle birlikte Dünya ve Local(ülkemiz ) itibarı ile site sıralmarını veren en mühim şirketlerden biridir.

Site kayıtını yaptıracaksanız şayet burda en ciddi öğe isim yapmış sitelere site kaydı yapmış olmanız reklam nedeni ile sizin için daha iyi hal olmuş olur.nedeniyse ayda 1 milyon ziyaretçisi olan bir siteye siteye kaydı yaptırdığınızı düşünelim.eğer 500 milyon ziyaretçisi olan bir siteye sitenizi kayıt yaptırmanız dahilin de hem maddi yönden hem sanal alem sebebi ile hem de internet ortamın da rant sağlama yönünden sizin için önemli boyutta isim,ün ve maddi olanak sağlamış olur. site kayıt yöntemlerinden birisi olan site kayıt aracı,siteyi kullanıcılar tarafından anlaşılır ve rant sağlaması için sitenin aramalardaki adresini yani URL adresini değiştirme olanağını siz kullanıcılara daha iyi bir biçimde hizmet vermeyi amaçlamıştır.

Site kaydınızı ve sitenin adını değiştirmek isterseniz bunun için geliştirilmiş metodlar sayesinde site kaydınızı yaptıktan sonra dahi sitenizin adını değiştirme imkanı sağlamış olur .Kayıt adının site sıralamasındaki etkisi site adı kaydı değişikliği sitenin arama sonuçlarında talep bir halde ve site sıralamasına tesir etmemektedir. şu yöndeki ele alacak olursak bir site tasarladığımızı düşünelim. Site tasarlamak mühim değiş ulaşmak için de bir çözüm yolu bulmamız gerekir.

Tasarlamış olduğunuz siteyi her ne kadar şöhret,gelişmişlik açısından bir yerlere kayıt yaptırmazsak he bizim açımızdan hem maddi ve kullanıcı tarafından çok aşırı geç zamanda elde etmiş olmakla birlikte hem de isim ve sanal alem de rant sağlamamız zorlaşacaktır.O nedenden sitemizi büyük sitelerin alt platformuna kayıt ettirirsek aşırı fazla daha iyi yerlere gelmek için adım atmış oluruz ve reklam açısından bir eksiğimiz kalmamış olur. site kayıt durumumu her zaman göz önünden tutmak çok aşırı iyi sonuçlar elde etmemiz de bize imkan sağlayacaktır.